Kryty na mobily

Jelikož mobilní telefon se neustále vytahuje a opět schovává, může se nám klidně stát, že váš drahý a milovaný mobilní přístroj upadne na zem nebo na podlahu. Pokud máte v této nepříjemné situaci štěstí, tak se mobilnímu telefonu nic zvláštního nestane. V opačném případě se vám rozbije kryt mobilu či silně poškodí displej nebo popraská některá část krytu. V tuto chvíli bude potřeba opět navštívit nějaký obchod a koupit si nový kryt.

Vedle klasických a osvědčených krytů, jsou dneska firmy a společnosti, které nabízejí zcela netradiční a originální kryty na různé druhy a velikosti mobilních telefonů. Tyhle specializované firmy nabízejí různé kryty, které jsou v atraktivních barvách a s různými ozdůbkami nebo symboly. Firma Sony Ericsson dokonce přichází s nabídkou, že si sami můžete navrhnout design svého krytu na mobil. Kdokoliv si na internetových stránkách firmy Ericsson může za pomoci speciálních interaktivních stránek navrhnout vlastní originální vzhled krytu pro mobilní telefon Sony Ericsson W508. Svůj výtvor nebo jakýkoliv jiný netradiční návrh si pak může klidně objednat a vybraný kryt mu bude doručen poštou nebo zásilkovou služnou až domů. Vybírat je možno z pestrého a rozmanitého spektra barev, symbolů a vzorů, nápisů i vlastních obrázků, proto každý z návrhů může být netradiční nebo atypický s prvky osobitosti a jedinečnosti.

Pokud už jste sehnali zbrusu nový kryt či zcela originální kryt na svůj mobil, je dobré myslet do budoucna na jeho bezpečnější ochranu a tak předcházet dalšímu rozbití a poškození. V tomto případě je dobré, když se k mobilnímu telefonu ještě přikoupíte speciální obal nebo pouzdro. Pouzdro, které se dnes prodává na míru různým typům mobilů, tak lépe chrání kryt mobilů před jeho rozbitím. Pokud tedy máte drahý mobil, stojí rozhodně za to, pořídit si i obal.

1 komentář

  • Mnoho lidí má rádo svého staré mobilní telefony a proto si také kupují náhradní kryty na mobily. Kryt na starší telefon stojí jen několik stovek korun. Někdy jen desítky korun a zákazník tak má téměř nový mobilní telefony. Nabídku krytů na telefony najdete například v internetovém obchodě – Kvalitnishop.cz