Kupte si vstupenku mobilem

Mobilní telefon dnes dokáže opravdové zázraky. S mobilem v ruce dnes vydatně ušetříme čas i peníze. Přes mobil si totiž můžete dnes objednat různé služby a výrobky.

Společnost T-Mobile totiž před časem přinesla svým zákazníkům praktickou možnost zakoupit si vstupenky na letní festivaly v České republice přes mobilní telefon. Princip objednávání je rychlý a jednoduchý.

Přes mobilní prohlížeč zobrazíte internetovou stránku vstupenka.mobi a na těchto stránkách si vyberete z široké a pestré nabídky českých festivalů. Pokud už máte nějaký konkrétní festival vybraný, stačí si zadat příslušný počet lístků, který si chcete koupit a pak už zaplatíte z mobilního telefonu prostřednictvím služby m-platby. Takto zaplacená vstupenka vám pak bude doručena kratičkou SMS zprávou. Z jednoho čísla mobilního telefonu jde samozřejmě objednat i více vstupenek. Navíc ke každé takto zakoupenému lístku dostane klient u vstupu na festival zcela zdarma Twist SIM kartu a malý sympatický dárek.

Standardně je maximální částka při jedné provedené transakci m-platby 700 Kč. Speciálně pro letní a prázdninové festivaly byla částka navýšena na 900 Kč. Zákazníci a klienti mobilního operátora T-Mobile mají na některé festivaly dokonce mírnou slevu, takže prostřednictvím platby přes mobilní telefon mohou i něco ušetřit.

Obliba a popularita služby m-platba postupně vzrůstá a narůstá. Jde totiž o platební metodu, která de facto umožňuje všem subjektům zpoplatnit služby, obsah nebo výrobky prodávané na internetu. Platit může klient okamžitě, bez nějaké aktivace nebo registrace. Provedené transakce lze navíc sledovat on-line na webu, platba se rovněž uskutečňuje v on-line režimu, zaplacení lístků trvá taktéž několik sekund, takže vše je bleskově rychlé a vy nemusíte pracně vyhledávat autorizovaného prodejce.

Napsat komentář