Nejdražší mobil na světě

Jsou výrobky, kterou pořídíte za astronomickou částku. Jedná se většinou o výrobky, které jsou originální a naprosto jedinečné. Tyhle originální a nezvyklé výrobky se také obyčejně dostanou do Guinessovy knihy rekordů. Mezi takové originální výrobky patří bezesporu mobilní telefon za neuvěřitelných jeden milion euro, což je v přepočtu na české koruny 25 milionů korun. Ano, čtete dobře, jeden milion euro je cena pravděpodobně nejdražšího mobilního telefonu na světě. Tenhle mobil se jmenuje GoldVish „Le million“ a jedná se o skutečně exkluzivní a výjimečný výrobek, který si mohou dovolit jen ty největší boháči.

Výrobcem tohoto výrobku je švýcarská společnost GoldVish, která svým luxusním a velmi drahým mobilem překvapila opravdu celý svět. GoldVish ‘Le Million’ není samozřejmě běžný telefon, koupit ho lze pouze na speciální objednávku. Na první pohled každého určitě zaujme jeho neobvyklé a nevšední designové provedení a tvar. Horní i spodní roh telefonu jsou totiž efektně a působivě zahnuté každý na jinou stranu. Tento unikátní mobil byl navržen Emmanuelem Gueitem a jeho tělo bylo zhotoveno z 18 karátového bílého zlata a osázeno 120 karátovými diamanty. Tyhle materiály mají samozřejmě značný vliv i na jeho hmotnost. Navíc zadní část mobilu je tvořena neobvyklým pásem z krokodýlí kůže, která je k dispozici v 12 barvách. Výbavu telefonu tvoří dvoumegapixelový fotoaparát, FM rádio, Bluetooth a hudební přehrávač. Paměť zlatého mobilu je 2 GB.

Mobilní telefon od švýcarské společnosti GoldVish je vyroben v limitované edici, takže samotných majitelů těchto exkluzivních telefonů nebude na světě moc. Není se ovšem čemu divit, kdo z nás by vysázel na prkno 25 milionů korun za mobilní telefon. Takový kousek je spíše pro bohaté sběratele a opravdové fajnšmekry.

Napsat komentář