Poslech rádia přez mobil

Moderní technologie dnes nabízejí neobyčejné možnosti. Dříve jste poslouchali rádio pouze přes rádiový přijímač. V poslední době již můžete poslouchat rádio přes televizi a internet. Na internetu si dokonce můžete rozhlasové pořady nahrávat a stahovat. Poslech rádia je dnes možný tak přes mobilní telefon. Pokud tedy jedete ráno do práce vlakem nebo autobusem, můžete si svůj mobil se sluchátky strčit do kapsy a v klidu poslouchat například ranní vysílání Českého rozhlasu nebo nějaké komerční rádio.

Jednou z nových aplikací, která umožňuje poslech rádia je aplikace play.cz. Play.cz je docela jednoduchý a snadný způsob, jak poslouchat různé rozhlasové stanice přes internet, a to přímo z mobilního telefonu Nokia. Nabídka je opravdu veliká, díky této aplikaci si můžete naladit více jak devadesát nejvýznamnějších FM rádií v České republice. Uživatelé a zákazníci přitom nejsou při poslechu těchto rozhlasových stanic nijak omezeni, aplikaci lze totiž bez problémů minimalizovat na pozadí displeje a mobilní telefon můžete dále plnohodnotně využívat. Aplikace je opravdu přehledná, neboť se zejména vyznačuje svým velice přehledným a jednoduchým ovládáním, který zvládne opravdu každý. Součástí této aplikace je rovněž mobilní verze hudebního magazínu. Dobrou a praktickou funkcí, kterou ocení zejména ti, kteří rádio poslouchají před usnutím ve své posteli, je například funkce „sleep“, která slouží pro odložené ukončení poslechu.

Aplikace Play.cz je dostupná pro všechny telefony s operačním systémem, Symbian^3 a Symbian Anna, tedy pro mobilní přístroje Nokia E6, Nokia X7,Nokia C6-01Nokia N, Nokia C7 a Nokia E7. Poslech množství rozhlasových stanic přes váš mobilní telefon nebylo nikdy tak snadné a jednoduché. Mobilní telefony jsou tak dnes více než pouhé telefony k volání.

Napsat komentář