Tapety do mobilu

Tapety do mobilního telefonu jsou stále oblíbené a populární, ale už tolik nefrčí jako v minulých letech. Ještě před několika lety bylo velmi moderní mít na displeji mobilu co nejkrásnější a nejhezčí obrázek a na prodeji krásně barevných tapet vydělávalo hodně tuzemských firem. Doba se však změnila a dnešní telefony už ve většině případů umožňují použít jako tapetu většinou statický nebo velmi jednoduchý pohyblivý obrázek, který je ve formátu JPEG, PNG, GIF. Nejnověji jsou také k dispozici soubory ve formátu SWF, což jsou tzv. flash tapety.

Flash tapety jsou tedy dobrou alternativou vůči běžným statickým tapetám. Flash tapety mají totiž hodně možností a jejich kreativní autoři jich dokáží patřičně použít a využít. Flash tapety tak zpravidla zobrazují momentální stav baterie nebo sílu signálu vašeho mobilního telefonu. Samozřejmostí je rovněž zobrazení aktuálního času a data, takže jedním pohledem na displej zjistíme vše podstatné a důležité.

Je pravda, že tyhle věci umí prakticky také všechny současné moderní telefony, většinou jsou ale tyto základní údaje zobrazené docela malým písmem a často nečitelným písmem. Chytrou volbou vhodné flash tapety tento problém jednoduše vyřešíte. Na trhu jsou dnes k dispozici také flash tapety, které kromě konkrétního času a data dokáží zobrazit také náhled na aktuální měsíc v kalendáři. Pohled na displej vašeho mobilu vám s flash tapetou přinese mnohem více informací, než bychom čekali. Flash tapety jsou nejen praktické, ale jsou vždy velmi originální a nápadité. Všechny flash animace jsou určené hlavně pro telefony s rozlišením displeje 240 x 320 pixelů, které jsou pravděpodobně v současnosti nejrozšířenějšími telefony. Váš mobil, který bude mít flash tapetu, bude mít hned nový design, který váš mobil určitě ozvláštní.

Napsat komentář